24. marts – Gaismas Hierarhijas Gada svētki


... jums ir jāvelta visa sava dzīve Kalpošanai Skolotājiem. Ne vārdos, bet darbos. Visa dzīve bez atlikuma.

Kungs Šiva 2010. gada 25. decembrī


24. marts ir īpaša diena. Tā ir svētku diena kosmiskā mērogā, jo šajā dienā tūkstošiem siržu apvienojas domās ar tiekšanos uz Lielajiem Skolotājiem, kas palīdz Zemes cilvēcei tās evolūcijā miljoniem gadu.

Šie svētki ir tūlīt pēc pavasara ekvinokcijas dienas, kas astronomiski simbolizē pavasara sākumu un jaunu enerģiju atnākšanu uz Zemi.


"Gaismas Hierarhijas Gada svētkiem ir ļoti liela nozīme planētas dzīvē, un tie ietekmē pasaules notikumu turpmāko gaitu. Tie ir visu Gaismas Spēku spraigas spēku apvienošanas svētki, saistīti ar Zemes astroloģisko stāvokli.

Zeme saņem impulsu no kosmosa, no izplatījuma jaunu enerģiju pieplūduma formā, kas darbosies turpmākajā gadā. Mēs pulcējamies Tornī, lai kolektīvi uzņemtu šos viļņus un novirzītu tos jau manifestācijai zemes sfērās. Šīs plūsmas viļņi iet pa visām Hierarhijas Kāpnēm no augšas līdz lejai, pastiprinādami Tās spēku un vienotību. Lai kur arī neatrastos Gaismas kareivji, šajā dienā viņi apvienojas vienotā tiecībā uz Gaismu, pastiprināti nospriegojot planetāro Gaismas tīklu. Aizsargtīkls sāk mirdzēt ar sevišķu spriegumu. Katra Fokusam pievērsta apziņa saņem impulsu jaunām ierosmēm. Šajās stundās var atlikt sāņus visas parastās rūpes un domas un ar sirdi koncentrēties uz Gaismas Hierarhijas Citadeli, turot savā priekšā Augstāko, kas mums ir. Šādi apvienotu apziņu spēks ir nesatricināms, un tā ir droša aizsardzība pret tumsas un iznīcības spēkiem. Haosa un iznīcības spēkus var apturēt ar varenu radošo Gaismas Spēku apvienošanos. Vecās pasaules liktenis ir nolemts. Gaisma uzvarēs tumsu."
Грани Агни Йоги, т. 9. 1968 г. 174. (Март 24).


"Mūsu Svētki, visu Gaismas spēku un visu tās darbinieku apvienošanās diena, Valdoņu Svētki! Nospriegojas Gaismas nesējs Gaismas tīkls, un pretdarbībā saspringst tumsa. Tiekšanās uz Vienotās Gaismas Fokusu tiek pastiprināta apzināti. Jaunu ierosmju un Gaismas graudu sējas diena turpmākajam gadam. Var sūtīt labas domas visiem tālajiem, bet tuvajiem. Var sākt savu kāpienu pa kāpnēm ar trīssimt sešdesmit sešiem pakāpieniem. Katra diena – jauns pakāpiens, tuvojoties Fokusam. Dzīve dod brīnišķīgas augšupejas iespējas tieši ar neticami lielu piepūli. Ciešā vienotībā noiesim vēl vienu laika spirāli, vēl daudz to ir priekšā, jo Ceļš ir bezgalīgs."
Грани Агни Йоги, т. 10. 1969 г. 184. (Март 24).


"Gada svētki nozīmē jaunu lietu dzimšanu un sākumu. Cikls sākas no jauna. Katrs cikls ir nākamības tuvošanās spirāle. Šādā aspektā vajag skatīties uz tagadējo laiku. Ne personīgā, bet pasaules mērogā tiek noteikta un saprasta notikumu gaita. Tā ir labvēlīga un ļoti sekmīga. Šī apstākļa dēļ arī cilvēku personīgās karmas, kam termiņi, sāks atbilstoši izkārtoties, kamēr personīgais un planetārais nesaplūdīs vienotā straumē. Uzvaras ir visur, un pār tām ir Mūsu Roka. Nav bijis laika, kas būtu tuvāks novēlētās pasakas īstenošanai un iemiesošanai blīvās formās uz Zemes. Bet līdz tai ir jānoiet pa Zemi ar cilvēku kājām, un tā jārada ar cilvēku rokām. Te ir lielākās grūtības. Ne visi, nepavisam ne visi apzināti ir gatavi vajadzīgajā pakāpē. Tas aizkavē Evolūcijas skrējienu. Tomēr uzvaras ir visur. Skatieties uz notiekošo kā uz tuvu nolemtā priekšvakaru, un gara gaismekļus nenodzēsiet, jo termiņi tuvojas. Un jūs, kas termiņiem pakļauti, rādiet notiekošā izpratni. Ne personīgajā vajag meklēt risinājumu un visu problēmu atrisinājumu, bet kopīgajā. Vispārējais Labums ir iekļauts Evolūcijas spirāles plūdumā. Tajā arī vajag iekļauties ar apziņu, neatdaloties. Personīgais nedod apmierinošu risinājumu, jo personīgais, kas atdalīts no kopīgā, atšķeļ apziņu no Pasaules Dzīvības Avota. Evolūcijas ritums saņem virzienu no Citadeles, un priekšgalā ir Vadošais Valdonis. Viņam arī vajag pievienoties neatdalāmi. Jaunais laiks nāk. Nākotnes magnēts darbojas vareni."
Грани Агни Йоги, т. 10. 1956 г. 54. (Март 24).


 

uz augšu

uz sākumlapu

 


Copyright © 2008 - 2021 All rights reserved.
Tatyana Mikushina
Latvia
SiriuS