Sākumlapa

Diktāti

Skolotāju rekomendācijas diktātu lasīšanai

23. datuma dispensācija

Īsās lūgšanas
garīgajā darbā

Mātes Marijas lappuse

Par Dievišķajiem Gaismas
Skolotājiem

Rozāriji

Noderīga
informācija

Kontakti

Saites

Šajā vietnē ir teksti, kas tulkoti no Lielās Baltās Brālības sūtnes Tatjanas Mikušinas oficiālajā mājas lapā
sirius-ru.net
publicētajiem materiāliem - Dievišķo Gudrības Valdoņu vēstījumi, kas doti cilvēcei ar Tatjanas Mikušinas starpniecību

Bagātini Dzīvi. Meditācija.
Kunga Surijas vārdi

Ieraugi, Dižo Balto Troni! Dižo Pirmcēloni. Tu - vienots ar Vienoto. Vienotais vienmēr ierodas tavas sirds altārī. Meditācijas nozīme un mērķis – iedibināt un nostiprināt šo saikni. Sajūti Dzīves plūsmu. Dzīves upi. Plūstošo Enerģiju no Es Esmu klātbūtnes tavā templī. Tu vari pats rīkoties ar šo enerģiju. Tu vari to izmantot vai nu Dzīves, realitātes palielināšanai... vai arī ilūzijas pavairošanai. Novēro savas domas un jūtas. Novēro, kas notiek tev apkārtējā fiziskajā pasaulē. Ja atnāk nepilnīga doma vai jūtas un tu atļauj šai domai vai jūtām pārņemt savu apziņu, emocijas, tu sāc pavairot ilūziju.

Uzdevums – pastāvīgi atcerēties par to Dievišķo vibrāciju, kuru tu saņem meditācijas laikā. Tīrība... Harmonija... Mīlestība... Miers... Svētlaime... Pārnes šo vibrāciju savā pasaulē. Tu izej uz ielas un redzi nepilnības. Tu vari sākt to nosodīt vai pats iesaistīties šajā nepilnībā. Tas nav pareizi... Viss, kas tev jādara, domās ir jāizņem visa enerģija no šīs situācijas. Pārtraukt Enerģijas plūsmu uz šo situāciju. Izņemt Enerģiju no nepilnības. Bez Dievišķās Enerģijas nekas neeksistēs šajā pasaulē. Pateicoties tai enerģijai, kas plūst caur tevi, var vairoties Ļaunums, un var vairoties Labais. Tu pats izvēlies, ko darīt. Ja tu iesaisties šīs pasaules nepilnībā, lai kā arī tā neizpaustos, tu virzi savu uzmanību uz iluzoro pasauli un tu pavairo ilūziju.

Tu pats izvēlies, kur ielikt enerģiju un tu pats vari pārtraukt enerģijas plūsmu. Svarīgi pastāvīgi kontrolēt sevi. Viss, kas nokļūst tavas uzmanības laukā, barojas no tavas enerģijas. Šī pasaule nevar eksistēt bez tavas enerģijas. Tu - Dievs šajā pasaulē. Tu radi šo pasauli. Bet tu vari atteikties no šīs pasaules un izvēlēties reālo Dieva pasauli. Vajag tikai pastāvīgi atcerēties par to vibrāciju, ko tu saņem meditācijā un salīdzināt apkārtējās pasaules vibrācijas ar šo pilnīgo vibrāciju. Bagātini Dzīvi! Radi labo! Tu - Dievs!


Bagātini Dzīvi (video)

 

uz sākumlapuCopyright © 2008 - 2020
Tatyana Mikushina
© 2008 - 2019 Lauma Ergle translation.
All rights reserved.
Latvia