Izdevniecībai «СириуС» - 10 gadu jubileja

2017. gada 2. augustā izdevniecībai «СириуС» aprit 10 gadi!

Šī ir pirmā lielā jubileja izdevniecības vēsturē. Izdevniecība ir organizācija, kas izdod un izplata grāmatas, kuras satur ar Tatjanas Mikušinas starpniecību saņemto Gudrības Valdoņu Mācību.

10 gadi – tas pagaidām ir neilgs laiks, un mēs ļoti ceram, ka pienāks tie laiki, kad izdevniecība «СириуС» svinēs savu trīsdesmitgadi, piecdesmitgadi, simtgadi.

Ar milzīgām Tatjanas Mikušinas un izdevniecības «СириуС» direktores Tatjanas Martiņenko pūlēm šajos 10 gados ir paveikts ļoti daudz. Ar lielu mīlestību ir izdotas vairāk nekā 60 nosaukumu grāmatas. Tatjana Mikušina un Tatjana Martiņenko visus šos gadus ir radījušas augstus, Dievišķus paraugus - grāmatas, kas pasniegušas mums nenovērtējamu dāvanu, vislielāko mūsu pasaules dārgumu – Gudrības Valdoņu Mācību.

Daudzos vēstījumos Valdoņi ir skaidrojuši mums doto vēstījumu vērtību. Mums patiešām ir grūti ar savu cilvēcisko prātu līdz galam izprast šī nenovērtējamā dārguma nozīmi, ko Dievs ir lēmis dāvāt cilvēcei mūsu sarežģītajā laikā. Kungs Surija saka, ka vēstījumu lasīšana un izplatīšana – tā ir tā Valdoņu palīdzība, kas tagad var tikt sniegta visai pasaulei.

"... pašlaik vienīgā palīdzība, kas var tikt sniegta cilvēcei, ir mūsu vēstījumi un mūsu enerģijas, ko mēs pārvadām jūsu pasaulē ar mūsu vēstījumiem.
<...>
Mūsu smalkās enerģijas spēj neitralizēt milzīgu daudzumu jūsu pasaules negatīvās enerģijas. Tāds ir mūsu darbs, noturot līdzsvaru uz planētas. Katrs no jums var pievienoties šim gigantiskajam darbam Zemes cilvēces glābšanā.

Ar kopīgām pūlēm mēs mainīsim situāciju uz planētas. Jums pietiek katru dienu lasīt vienu mūsu vēstījumu, ko mēs esam devuši caur mūsu sūtni, pēc kārtas tādā hronoloģiskā secībā, kādā tie tika doti."

Kungs Surija 2013. gada 22. decembrī


Dievišķā enerģija mūsu pasaulē nonāk kā vēstījumi, bet vēstījumi mūsu fiziskajā pasaulē iegūst grāmatu formu. Neapšaubāmi, ka izdevniecības «СириуС» galvenais izdevums ir grāmatu sērija "Gudrības Vārds" («Слово Мудрости»), kurā ir publicēti visi vēstījumi tādā hronoloģiskā secībā, kādā tos devuši Valdoņi. Visiem, kas padziļināti studē un ievēro Valdoņu Mācību, šīs grāmatas ir mājās, un viņi tās lasa savā ikdienas garīgajā darbā.

Paralēli galvenajai sērijai tika izdotas daudzas tematiskas grāmatas ar vēstījumiem pamatā. Daudzi nezina, ka katru no šīm grāmatām, vai tā būtu "Mācība par apziņas mainīšanu", "Senās Mācības sūtras", "Sarunas par Karmas likumu" un daudzas citas, Tatjana Mikušina uzrakstīja Valdoņu vadībā. Katras grāmatas sagatavošana ir ļoti liels darbs. Katru grāmatu gatavojot, Tatjana Mikušina pārlasa visus vēstījumus un atlasa tieši tos vēstījumus vai fragmentus no tiem tādā secībā, kādā vislabāk tiek atklāta grāmatas tēma. Tādējādi Tatjana Mikušina kā Lielās Baltās Brālības Sūtne un mūsu pasaulē vienīgā Mācības nesēja, ko Valdoņi devuši caur viņu, ir radījusi mums un nākamajām paaudzēm šos nenovērtējamos darbus, kas paver noslēpumainības plīvuru pār mūžīgajām Labā un Ļaunā, Karmas likuma, cilvēka dvēseles, mūsu apziņas tēmām...

Kas vēl paveikts šajos 10 gados?

Ar jūsu pūlēm Mācības grāmatas ir pārtulkotas 20 pasaules valodās un izdotas 10 valstīs krievu, angļu, vācu, latviešu, lietuviešu, portugāļu, franču, bulgāru, armēņu, turku, poļu valodās.

Līdz šim laikam ir atvērti 9 ekskluzīvi izdevniecības veikali: 5 no tiem – Krievijā: Maskavā, Sanktpēterburgā, Čeļabinskā, Omskā, Barnaulā, un 4 – citās valstīs: KIjevā (Ukraina), Rīgā (Latvija), Kauņā (Lietuva) un Sofijā (Bulgārija). Izdevniecība aktīvi sadarbojas ar lielākajiem Krievijas grāmatu veikaliem un tīkliem: «Читай-город», «Буквоед», «Библио-глобус», «Московский Дом Книги» un citiem, kuros ir gandrīz pilnīgs izdevniecības grāmatu sortiments.

Izdevniecība «СириуС» regulāri piedalās daudzās starptautiskās izstādēs un gadatirgos.

Mēs ļoti ceram, ka šajā jubilejas gadā pēc iespējas vairāk cilvēku varēs iepazīties ar Mācības grāmatām un pieņemt tajās ierakstītās Patiesības savās sirdīs!

Tulkots no http://r.sirius-ru.net/2017/2017-05-02.html


Filma - veltījums izdevniecības «СириуС» 10 gadu jubilejai

Apsveikums no Sirius centriem Apsveikums no Maskavas

Apsveikums no Latvijas

Vebinārs, veltīts
izdevniecības 10 gadu jubilejai


T. MIKUŠINAS PATEICĪBA
par apsveikumiem izdevniecības «СириуС» 10 gadu jubilejā 

uz augšu

uz sākumlapu

 Copyright © 2008 - 2018
Tatyana Mikushina
© 2008 - 2018 Lauma Ergle translation.
All rights reserved.
Latvia