Latvijas Grāmatu izstāde 2018
No 23. līdz 25. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā (Rīgā, Ķīpsalas ielā 8) notiks gada nozīmīgākais grāmatniecības pasākums – “Latvijas Grāmatu izstāde 2018”, kas daudzveidīgu grāmatu klāstu piedāvās Latvijas un ārvalstu izdevniecībās.

Izdevniecības "Sol Vita" stendā būs plaši pārstāvētas Tatjanas Mikušinas Dievišķo Gudrības Valdoņu Mācības grāmatas, kas lasītāji ir gan pazīstamas un iemīļotas, gan arī šīs īpašās grāmatas, kuras agrāk no jauna atklātas izstādēs.

Izdevniecības "Sol Vita" apgādā nāk klajā daudzas Tatjanas Mikušinas autores grāmatas latviešu valodā, un izstādē būs iespēja iegādāties arī autores grāmatas oriģinālvalodā "СИРИУС" izdevniecības namā, kā arī iegādāties jaunus Dievišķo Valdoņu attēlus.

Izstādes laikā darbosies tradicionālā grāmatu dāvināšanas akcija
"Izlasi pats un iedod draugam!"

Izdevniecība "SOL VITA" sadarbībā ar Gudrības Vārda biedrību pasniedz grāmatas Dievišķās Gudrības Mācības lasītājiem, kas pasniegs dāvinātājus, lai ziedotāji saņemtu vērtīgāko grāmatu savam turpmākajam ceļam – Patiesības meklētājiem. Dāvināšanas akcijai mēs aicinām pēc iespējas atbalstīt savu ziedojumu grāmatu iegādei.

Akcijas ziedojumi lūdzam pārskaitīšanai Gudrības Vārda biedrības interneta vietnē http://gvbiedriba.lv/ sadaļā "Kontakti".


Izstādes programmā: „Senās zināšanas atgriežas un ieiet mūsu dzīves apritē”.

Aicinām Gunti Kalnieti
Rakstnieku viesistabā 23. februārī 14.00 – 15.00

Notiks divu grāmatu prezentācija: „Zaratustras dziesmas” (Gātas) un grāmata „100 ārstniecības augu nerviem” - autors Guntis Kalnietis.

Uzzināsim, ka šo ļoti reti izdoto grāmatu „Zaratustras dziesmas” (Gātas) no angļu valodas ir tulkojis latviešu zoroastrietis Guntis Kalnietis, pavēstīdams interesantu stāstījumu par Gātu tapšanu. Grāmatas „Zaratustras dziesmas” tiek izdotas sērijā „Tikumiskās Apgaismības Mācība” izdevniecībā "SOL VITA".

Guntis Kalnietis ir ļoti vispusīga personība, kas aptver plašas zināšanas dažādā jomā. Guntis Kalnietis ir ārsts ar četrdesmit gadu darba pieredzi psihiatrijā, kurā ieguvis bagātu pieredzi, darbojoties par līdzstrādnieku SIA „Psihoneirofizioloģijas un bioregulācijas pētījumu centrs”.

Šajā grāmatā „100 ārstniecības augu nerviem” autors Guntis Kalnietis vēlas aktualizēt garīgās veselības saglabāšanas un psihisko traucējumu profilakses jautājumus, no dažādām iespējām sīkāk aplūkojot fitoterapiju. Ir aprakstīti vairāk nekā 100 augu, kas ir sakārtoti atbilstoši klīniskajai ainai. Sniegta informācija par jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem psihiatriskajā fitoterapijā.

Autors aicina sarunu ar abām ļoti vērtīgajām un interesantajām grāmatām „Zaratustras dziesmas” un „100 ārstniecības augu nerviem”. Atbildēsim arī uz lasītāju jautājumiem !


 

uz augšu

uz sākumlapu

 Copyright © 2008 - 2020
Tatyana Mikushina
© 2008 - 2019 Lauma Ergle translation.
All rights reserved.
Latvia