"Lasītāju mīļākā grāmata 2019"

Tatjanas Mikušinas grāmata "Dievišķās gudrības dārgumi" ("TREASURES OF DIVINE WISDOM") bija izstādīta ASV Starptautiskā konkursā "Lasītāju mīļākā grāmata 2019" ("Readers' Favorite 2019")


Šai gadā Tatjanas Mikušinas grāmata "Dievišķās Gudrības dārgumi" ("TREASURES OF DIVINE WISDOM") bija izstādīta ASV Starptautiskā konkursā "Lasītāju mīļākā grāmata 2019" ("Readers' Favorite 2019") un tika nominēta trīs žanros:
"Garīgais/mistiskais", "Iedvesmojošs" un "Jaunā Ēra".

Šis konkurss ir kļuvis par vienu no lielākajiem pasaulē, tajā piedalījās tūkstošiem dalībnieku no vairāk nekā desmit valstīm. Šai gadā tas bija vislielākais konkurss visā viņa vēstures laikā.

Tik daudzi pieteikumi radīja stingru konkurenci, un tāpēc īsti nevarēja novērtēt tūkstošiem citas lieliskas grāmatas.

Tomēr recenzents kategorijā "Garīgais/mistiskais" izvēlējās grāmatu "Dievišķās Gudrības dārgumi" ("TREASURES OF DIVINE WISDOM") un piešķīra tai 5 zvaigžņu reitingu katrā no šīm kategorijām: "Ārējais izskats", "Sižets", "Attīstība", "Formāts" un "Tirgspēja", ar kopēju 5 zvaigžņu reitingu.

Šis vispārīgais reitings deva tiesības iegūt spožas, reljefas sudraba uzlīmes, kuras tiek piestiprinātas grāmatai, lai paziņotu, ka šī grāmata ir "Readers’ Favorite Five Stars" – 5 zvaigžņu reitings "Lasītāju mīļākā grāmata".

Recenzija par Tatjanas Mikušinas grāmatu "Dievišķās Gudrības dārgumi" ("TREASURES OF DIVINE WISDOM") pasniegta Mamta Madhavan (Mamta Madhavan) Starptautiskā konkursā "Lasītāju mīļākā grāmata 2019" ("Readers' Favorite 2019") kategorijā "Garīgais/mistiskais":

"Tatjanas Mikušinas "Dievišķās Gudrības dārgumi" ir cienījams citātu krājums, iekļaudams Gudrības Vārdus, kuri mudina lasītājus iegūt iekšēju harmoniju.

Grāmata aicina lasītājus apzināties, ka visa Dievišķā Gudrība, kuru viņi meklē, atrodas viņos pašos, un atklāj savas sirdis Dievišķai Mīlestībai. Katrs citāts iedvesmo, motivē un tuvina Dievam.

Šī grāmata palīdz lasītājiem saglabāt līdzsvaru savā dzīvē un liek tiem meklēt savu brīvību, kas ir viens no vissvarīgākajiem dvēseles stāvokļiem.

Šī ir dziļi izjusta un iedvesmojoša grāmata, kura sagatavo lasītāju saskarsmei ar Dievišķo pasauli, kur tā var atrast laimi un svētlaimi.

Ne vienmēr ir viegli ieinteresēt lasītājus uzzināt vairāk par Dievu, un autore dara izcilu darbu, iepazīstinot lasītājus ar labām domām un pozitīviem vēstījumiem ar citātiem. Tas palīdz lasītājiem pievērst uzmanību skaistiem paraugiem dabā, mūzikā, mākslā.

Grāmatas saturs izklāstīts tā, lai lasītājiem būtu viegli saprast to un izmantot praksē.

Šī ir ļoti laba grāmata, kas palīdz pārdomāt par Dievu un Viņa klātbūtni mūsu dzīvē un meklēt Dievišķās izpausmes ikdienas dzīvē.

Katrs citāts grāmatā ir labs.

Grāmatai "Dievišķās gudrības dārgumi" jābūt katra personīgajā kolekcijā, lai šo grāmatu varētu pārlasīt vēl un vēl. Tā palīdz cilvēkam dzīvot priecīgāku dzīvi un radīt Dievišķu realitāti savā apkārtnē."

Internacionālais Sirius-centrs


uz sākumlapuCopyright © 2008 - 2020
Tatyana Mikushina
© 2008 - 2019 Lauma Ergle translation.
All rights reserved.
Latvia