Tatjanas Mikušinas aicinājumsEs gribu sniegt dažus skaidrojumus attiecībā uz Kustību "PAR TIKUMĪBU!", jo daudziem "Sirius" lasītājiem rodas jautājumi sakarā ar Kustību.

Sapratne par to, ka nepieciešams radīt masu Kustību, kas aizstāv Augstākos tikumiskos principus visās cilvēka dzīves jomās, man nāca meditācijas laikā 2014. gada marta beigās.

Mans Skolotājs Kungs Šiva Svētīja mani Kustības "PAR TIKUMĪBU!" radīšanai. Tieši Viņš deva man Kustības simbolus: gaišzili balto lentu un balto liliju.
Baltā krāsa ir Lielās Baltās Brālības krāsa, gaiši zilā – Mātes Marijas, Krievijas aizbildnes, krāsa. Baltā lilija ir tīrības un šķīstuma simbols.

Kungs Šiva teica arī, ka man nevajag vadīt, bet pareizi virzīt. Fiziskajā plānā šis Kunga Šivas norādījums izpaužas tādējādi, ka Kustības Statūtos es esmu nevis vadītāja, bet Kustības garīgā līdere.

Savos diktātos Valdoņi nemitīgi atgādina mums par nepieciešamību pēc konkrētām darbībām fiziskajā plānā.
Lūk, tagad Viņi norāda šo konkrēto darbību virzienu. 10 gadu laikā Valdoņi ir devuši Mācību caur mani. Ir pienācis laiks parādīt praksē, kā mēs esam apguvuši šo Mācību. Pienācis laiks darboties.

Būtu labi, ja Kustības kodols sastāvētu no cilvēkiem, kas jau sen lasa Valdoņu vēstījumus. Tad tie, kas piepulcēsies šai Kustībai, būs atbilstoši pēc savām vibrācijām. Ja Kustības pamatos būs cilvēces labākie pārstāvji, tad šī Kustība būs stipra un stabila.
Šo 10 gadu laikā ļoti daudzi cilvēki ir rakstījuši man vēstules un jautājuši, ko viņi varētu darīt. Tagad visiem ir iespēja parādīt sevi masu Kustībā, kas vērsta uz tikumības atdzimšanu cilvēku sabiedrībā.

Tikumība nav ierobežota valstu robežās. Tikumiskie principi ir visu pasaules reliģiju pamatā. Tikumīgs cilvēks vienmēr rīkojas pēc Sirdsapziņas, bet tas nozīmē, ka viņš ir patiesi ticīgs cilvēks.

No sabiedrības tikumības pakāpes ir atkarīgi pilnīgi visu galveno problēmu risinājumi: militārie konflikti, terorisms, ekonomiskā nevienlīdzība, ekonomiskā krīze, korupcija, izglītības līmenis, audzināšana, kultūra, veselības aizsardzība, sociālais nodrošinājums.

2003. gada sākumā Kungs Alfa deva man Iespēju. Tas bija milzīgas Dispensācijas, milzīgas Valdoņu Žēlastības sākums, sniedzot pasaulei Mācību. Šī gada nobeigumā beidzas šīs Iespējas divpadsmit gadu cikls.
Pienācis laiks, kad mums ir jādemonstrē, ko esam iemācījušies.
Mums jānodemonstrē sava saliedētība, sava ticība, sava sadarbība, sava Vienotība.
Atkarībā no tā, cik sekmīga būs mūsu Kustība, Valdoņi sastādīs plānus nākotnei.

Es lūdzu visus vietnes "Sirius" un tās sūtījumu lasītājus iesaistīties Kustībā "PAR TIKUMĪBU!". Tai ir jābūt masu Kustībai, kas savās rindās ietver cilvēku miljonus. Tikai tādā gadījumā mēs būsim sekmīgi!
Ir pienācis gatavības eksāmena laiks.

Es lūdzu jūs arī pēc iespējas piedalīties Kustības "PAR TIKUMĪBU!" Pirmajā kongresā 2014. gada 24. maijā Maskavā. Tas ir nepieciešams, lai izstrādātu vispārējo koncepciju un kļūtu saliedēti!

Tatjana Mikušina
Vienmēr Uzvara!


"Es zinu, ka ir grūti. Es zinu, ka daudzi noklīduši no ceļa. Bet es zinu arī, ka cīņas iznākums starp Gaismu un tumsu ir iepriekš nolemts! Un es zinu, ka katrs uzticīgs Brālības līdzstrādnieks ir spējīgs pretoties veseliem nāves un elles spēku karapūļiem.

Gara bruņinieki! Jums jākļūst saliedētiem pirms izšķirīgajām cīņām!

Es teikšu, ka jums vajadzēs parādīt visas savas spējas un talantus. Jums vajadzēs atmest visu, kas jūs piesaista ilūzijai un tās izpausmēm kā ārpus jums, tā arī jūsos.

Tieši tagad! Tieši šajā laikā mums būs jāiztur un jārada spēku pārsvars izšķirīgajā kaujas posmā!

Tāpēc es uzskatu, ka nevajag atslābināties un nav vērts krist panikā.

Vajag izlīdzināt kaujas ierindu un tiekties uz uzvaru.
<...>
... katru dienu nepagurdami uzņemieties atbildību par pasaules likteni!

Katru dienu saglabājiet kaujiniecisku noskaņojumu un uzticību Dievam!
<...>
Es svētīju jūs kaujas varoņdarbam Dzīvības vārdā!"

Jums ir jāpanāk, lai jūsu dzīvē atgriežas Dievs!
Valdonis Morija 2013. gada 27. decembrīuz sākumlapuCopyright © 2008 - 2023
Tatyana Mikushina
© 2008 - 2023 Lauma Ergle translation.
All rights reserved.
Latvia