Sākumlapa

Diktāti - Vēstījumi

GV 1 (03.2005. - 06.2005.)
GV 2 (08.2005. - 01.2008.)
GV 3 (03.2008. - 06.2011.)
GV 4 (12.2011. - 12.2016.)

Skolotāju rekomendācijas diktātu lasīšanai

23. datuma dispensācija

Īsās lūgsnas
garīgajam darbam

Mātes Marijas lappuse

Par Dievišķajiem Valdoņiem

Rozāriji

Informācija
ziedotājiem

Kontakti

SAITES:

СИРИУС

Izdevniecība
"SOL VITA"

СИРИУС-ЦЕНТРЫ

УНИВЕРСИТЕТ
ЭТИКИ ЖИЗНИ

ИД "СИРИУС"

ФОНД
"ЗА НРАВСТВЕННОСТЬ!"


Šajā vietnē ir Dievišķo Gudrības Valdoņu vēstījumu tulkojumi. Vēstījumi cilvēcei doti ar Lielās Baltās Brālības sūtnes Tatjanas Mikušinas starpniecību un publi-
cēti viņas oficiālajā mā-
jas lapā sirius-ru.net

Lūgšanu stundas par Krievijas iedzīvotāju apziņas paaugstināšanu,
pret zaimojošās filmas "Matilde" demonstrēšanu
2017. gada 12. augustā 11:00 pēc vietējā laikaDārgie draugi, pateicos visiem, kas piedalījās Lūgšanu stundās 1. augustā pasākumu atbalstam Krievijā: Ticības, Tēvzemes, Tautas un Cara aizstāvībai un pret filmas "Matilde" demonstrēšanu.

Dienas laikā translācijām caur vietni «Сириус» no dažādām pasaules vietām pieslēdzās no 200 līdz 300 cilvēku, nakts laikā – no 60 līdz 80 cilvēku.

12. augustā, troņmantinieka Alekseja dzimšanas dienā,
Aizstāvības autori ierosina jaunu akciju:

Citāts no aicinājuma uz lūgšanu:

"12. augustā!
Careviča mocekļa Alekseja Dzimšanas dienā!
Visas tautas un starptautisks aizstāvības pasākums Krievijā: par Ticību!, par Tēvzemi!, par Tautu un Caru! apturēsim "Matildi"!:
pl. 11:00 pēc vietējā laika no Kamčatkas līdz Eiropai, Svētās Krievzemes, Eiropas un pasaules pilsētās notiks pareizticīgo akcija: "10 stundas lūgšanās Cara ģimenes mocekļiem!"

Sākot no 11:00 pēc vietējā laika, kad Maskavā būs 2:00 naktī, Kamčatkā startēs lūgšanu vilnis Cara ģimenes mocekļiem, kas velsies pāri visai Krievijai un Eiropas pilsētām.

Mēs lūgsim mūsu Kungu Jēzu Kristu, Vissvētāko Dievmāti Mariju un Cara ģimenes mocekļus par aizstāvību un lūgsim nepieļaut uz Svētās Krievijas zemes nešķīstību ar vārdu "Matilde", kas spļauj krievu tautas dvēselē!"

Akcija domāta pareizticīgajiem cilvēkiem, kas pasūtīs dievkalpojumus savās draudzēs un baznīcās pl. 11:00 pēc vietējā laika. Tomēr to cilvēku vidū, kas ir pret Dievu zaimojošo filmu, ir daudz cilvēku, kas pieder pie citām reliģijām. Piemēram, vietnes «Сириус» lasītāju vidū ir daudz musulmaņu, katoļu un protestantu.

Aicinu 12. augustā uz Lūgšanu stundām, lai pastiprinātu un palielinātu pareizticīgo dievkalpojumus.

Lūgšanu stundu mērķis:

- ar lūgšanām atbalstīt pareizticīgo pūliņus iestāties pret filmas "Matilde" demonstrēšanu;

- lūgt Dievišķo Būtņu atbalstu;

- paaugstināt ļaužu apziņu.

Lūgšanu stundu laiks:

2017. gada 12. augustā pl. 2:00 naktī pēc Maskavas laika*, kad Krievijas vistālākajā punktā būs 11:00 no rīta. Lūgšanu stundas beigsies 12. augustā 12:00 pēc Maskavas laika

10 Lūgšanu stundas!

Mēs lasīsim Mātes Marijas Rozāriju Krievijai un Rozāriju "Krievijas garīgā misija". Katras stundas sākumā sāksies "Mātes Marijas Rozārija Krievijai" translācija, un stundas vidū - Rozārija "Krievijas graīgā misija" translācija.

Pieslēgšanās translācijai:

"Mātes Marijas Rozārijs Krievijai"

http://www.sirius-ru.net/media/bdeniya/rosary_materi_marii_dlya_rossii_23.06.2011_bdenie.htm

Rozārijs "Krievijas garīgā misija"

http://www.sirius-ru.net/media/bdeniya/rosary_materi_marii_duhovnaya_missiya_rossii_bdenie.htm

Mātes Marijas Rozārija Krievijai videotranslācija

Rozārija "Krievijas garīgā misija" videotranslācija

Jūs varat pieslēgties Rozāriju translācijām tik reižu, cik uzskatāt par iespējamu sev. Nav obligāti jāizlasa abi rozāriji. Ja jums nav laika, izlasiet vienu rozāriju sev piemērotā laikā. Galvenais ir saglabāt apziņas lūgšanu stāvokli.

Par iekšējo saskaņošanos ar Dievu lasiet šeit:

Iekšējā saskaņošanās ar Dievu

Lūgšanas kvalitāte

Lūgšanu pūliņu koncentrācijai aicinu pirms katra Rozārija lasīšanas nolasīt šo lūgsnu:

ES ESMU TAS, KAS ES ESMU, Visuvarenā Dieva Kunga vārdā es lūdzu mīļoto Māti Mariju, Valdoni Nikolaju (cars NIkolajs II), svēto careviču Alekseju (Iemīļotais Lanello – Marks Profets), svēto kņazi Anastasiju (Dievišķā Valdone Klēra – Elizabete Klēra Profeta), Dievišķo Valdoni Igoru, Dievišķo Valdoni Nikolaju Rērihu, Radoņežas Sergiju, Sarovas Serafimu (Valdoni Serapisu Beju), visus krievu Svētos un visus Gaismas spēkus, kas vēlas piedalīties šajā Rozārijā, pastiprināt šī Rozārija darbību.

Es lūdzu Dievu un Dievišķās Būtnes kontrolēt apmelojošās filmas "Matilde" izplatīšanu un apturēt tās demonstrēšanu ar visiem likumīgajiem līdzekļiem.

Es lūdzu paaugstināt Krievijas vairuma iedzīvotāju apziņu, līdz tie spēj apzināties imperatora Nikolaja Otrā un viņa ģimenes varoņdarbu un viņu nestā upura lielumu.

Es lūdzu transmutēt 1917. gada revolūcijas, cara ģimenes nogalināšanas, pilsoņu kara, represiju, kulaku ekspropriācijas, tīši radītā bada karmu, kas ir šķērslis Krievijā dzīvojošo cilvēku apziņas paaugstināšanai, līdz tādam līmenim, kad izzūd visas pretrunas reliģisku, mantisku, nacionālu iemeslu dēļ un lai cilvēku skatienam paveras Gaišais Ceļš uz Jauno pasauli.

Es lūdzu Brīnumu, kas glābs Krieviju un visu pasauli.

Personīgā lūgšana(Te jūs varat izteikt savus personīgos lūgumus un vēlējumus).

Es lūdzu, lai manas lūgšanas enerģija tiktu pareizināta ar cilvēku skaitu, kas piedalās šajās Lūgšanu stundās!

Lai viss notiek saskaņā ar Dieva Svēto Gribu! Āmen.


Tatjana Mikušina          
Gaisma un Mīlestība!          


Gadījumam, ja kādu iemeslu dēļ jums nav iespējama pieslēgšanās interneta translācijai vietnē «Сириус», lūdzu, iepriekš sagatavojiet sev Rozārija tekstu un lasiet Rozāriju patstāvīgi.

Mātes Marijas Rozārijs Krievijai (teksts latv. val.)

Rozārijs "Krievijas garīgā misija" (teksts latv. val.)* 2017. gada vasaras laikā Latvijas laiks sakrīt ar Maskavas laiku.
uz augšu

uz sākumlapuCopyright © 2008 - 2017
Tatyana Mikushina
© 2008 - 2017 Lauma Ergle translation.
All rights reserved.
Latvia